Jeugd op de vlucht voor de politie tijdens The Hunt
Vrijdag 7 juni 2024 (44 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanavond (Vrijdag 7 juni 2024) vond de 2e editie plaats van ‘The Hunt’ in Barendrecht. Tijdens deze activiteit mogen jongeren vluchten voor de politie en handhavers, maar hiervoor gelden uiteraard wel regels.
Tientallen kinderen in witte scheurpakken sloegen na de briefing in jongerencentrum BLOK0180 ‘op de vlucht’. Ze kregen 5 minuten de tijd om een veilig plekje in de buurt te zoeken (Lagewei en Vrouwenpolder) waarna politieagenten en handhavers te voet en op fietsen achter ze aan kwamen. De politie zette ook 2 motoragenten in en keek met een drone vanuit de lucht mee. Burgemeester Schneider gaf om 18:45 uur het startschot voor The Hunt.
De 5 deelnemers die het langst uit handen van de politie bleven hebben een prijs gewonnen. Als je gepakt (aangetikt) werd raakte je één leven kwijt en mocht je daarna nog een keer op de vlucht slaan. Na twee keer te zijn gepakt, ben je af.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Aanhouding in onderzoek naar mogelijke brandstichting woning Tjalk
Maandag 23 juni 2025
-
Kinderen met zeldzame ziekte racen tijdens ZZF RIB Rally in snelle boten over de Oude Maas
Zondag 22 juni 2025
-
Drie minderjarigen aangehouden en 5 brommers in beslag genomen bij politieactie Achterzeedijk
Donderdag 19 juni 2025
-
Bouwvakker gewond bij val van hoogte op bouwplaats Vrouwenpolder
Woensdag 18 juni 2025
-
21 juni: Midzomerfestival in winkelcentrum Carnisse Veste
Dinsdag 17 juni 2025