Weekmarkt tijdens kermis op de Binnenlandse Baan bij ‘t Vlak
Donderdag 20 april 2023 (39 sec)
BARENDRECHT – De weekmarkt in het centrum van Barendrecht zal morgen (Vrijdag 21 april 2023) (vrijdag 21 april) plaatsvinden op de Binnenlandse Baan ter hoogte van ‘t Vlak. Tot 11:00 uur is ‘t Vlak en het Onderlangs voor auto’s bereikbaar en kunnen automobilisten via het gemeentehuisplein uitrijden, na 11:00 uur is ‘t Vlak en Onderlangs richting de kermis niet meer bereikbaar. Ook niet via de weg langs de woningen langs het gemeentehuisplein.
De marktkramen staan tussen het verkeerskruispunt bij ‘t Vlak en de ingang van de kermis (gemeentehuisplein). De doorgang over dit deel van de Binnenlandse Baan is de hele dag afgesloten.
De markt zal op 28 april gewoon weer op het gemeentehuisplein staan. De kermis wordt in de nacht van 27 (Koningsdag) op 28 april afgebouwd zodat de marktkramen op vrijdag 28 april weer voor het gemeentehuis kunnen staan.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025