19 feb: Inwonersavond over cameratoezicht en –bewaking in Barendrecht
Donderdag 1 februari 2018 (41 sec)
BARENDRECHT – In de gemeente Barendrecht worden al enige tijd camera’s ingezet voor uw veiligheid en de veiligheid van gemeentelijke eigendommen. Ook bewoners bewaken steeds vaker hun woonomgeving met camera’s.
Hebben camera’s inderdaad een positief effect? Zo ja, zouden we er dan niet veel meer gebruik van moeten maken? En hoe zit het dan met de privacy?
Inwonersavond
“Graag doorlopen we alle aspecten rond cameratoezicht en – bewaking met u tijdens de inwonersavond op 19 februari in het gemeentehuis.“, aldus de gemeente. U kunt daarbij al uw vragen omtrent camera’s kwijt aan het Uitkijkcentrum, de politie en de gemeente.
Meld u vooraf aan via veiligheid@bar-organisatie.nl. Wanneer u uw vraag vooraf doorgeeft, wordt hier rekening mee gehouden tijdens de presentatie.
Programma
Maandagavond 19 februari:
- 19.00 Inloop
- 19.15 Welkomstwoord burgemeester
- 19.30 Presentatie Uitkijkcentrum, gemeente & politie
- 20.15 Pauze
- 20.30 Vragenronde
- 21.15 Slotwoord burgemeester
Recent nieuws
-
6 en 7 juni: Open dagen bij Maasoever Spoorweg
Woensdag 27 mei 2026
-
Vechtpartij bij Oude Maas, slachtoffer gewond geraakt aan het hoofd
Dinsdag 26 mei 2026
-
FOTO’S: Roparun doorkomst Barendrecht 2026
Maandag 25 mei 2026
-
Politie haalt weer 20 demonstranten van goederenspoor bij knooppunt Vaanplein
Vrijdag 22 mei 2026
-
25 mei: Programma van Roparun Doorkomst in Barendrecht
Vrijdag 22 mei 2026