Foto’s: Actie en plezier op de kermis
Zaterdag 23 april 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Veel ouders met kinderen en jongeren wisten de kermis van Barendrecht vanmiddag (Zaterdag 23 april 2016) te vinden. Ondanks het frisse weer was er veel zon en dit maakte het een aangename activiteit voor de zaterdagmiddag. Op een klein regenbuitje na was het goed vertoeven op de kermis op het gemeentehuisplein.
Grote drukte bleef vanmiddag (Zaterdag 23 april 2016) uit, maar dit zorgde er wel voor dat er weinig tot geen wachttijden waren voor de attracties. Vooral de attracties en spelletjes voor de jongere kinderen waren vanmiddag (Zaterdag 23 april 2016) populair.
Vuurwerkshow
Vanavond zal er bij de kermis een vuurwerkshow te zien zijn. Op het grasveld tegenover ‘t Vlak (langs de Binnenlandse Baan) zal om 22:30 een vuurwerkshow worden vertoond. (Let op: Vorig jaar werd het vuurwerk al eerder afgestoken, zorg dus dat je er op tijd bij bent).
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025