Openingstijden kermis Barendrecht 2022
Woensdag 20 april 2022 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Woensdag 20 april 2022) om 13:00 uur gaat de kermis van Barendrecht voor het eerst in lange tijd weer open. Vanwege de coronamaatregelen ging de kermis de afgelopen 2 jaar niet door.
De kermis op het gemeentehuisplein (Binnenhof) van Barendrecht staat hier van woensdag 20 april tot en met woensdag 27 april (Koningsdag). Dit jaar staan de volgende attracties onder andere op de Barendrechtse kermis: Europe Flyer (40m hoge attractie), Break Dance, en de Tropicana (rups). (foto’s van de opbouw op dinsdag 19 april)
Openingstijden
De openingstijden van de kermis in Barendrecht zijn als volgt:
- Woensdag 20 april: 13:00 – 22:00
- Donderdag 21 april: 13:00 – 22:00
- Vrijdag 22 april: 13:00 – 23:00
- Zaterdag 23 april: 12:00 – 23:00
- Zondag 24 april: Gesloten
- Maandag 25 april: 13:00 – 22:00 (Eurokortingsdag)
- Dinsdag 26 april: 13:00 – 22:00
- Woensdag 27 april: 10:00 – 22:00 (Koningsdag)
Attracties
Op de kermis van Barendrecht kun je dit jaar in o.a. de attracties: Crash Centre met spectaculaire lichtshow (botsauto’s), Europe Flyer, Tiki Jumper (trampoline’s), Ralley of Dance (draaibank/labamba), Cycloon (rups), Break Dance (octupus), wipe out (springen, draaiende balk ontwijken), Potato twister, draaimolen en Central Park (funhouse).
Zoals altijd staan op de kermis de traditionele kermisspellen zoals de grijpkranen, muntenschuivers en schiettent. Voor de kleintjes is er onder andere eendjes vissen en touwtje trekken en de vele andere spellen die bij de kermis horen. Nieuw dit jaar: pink date, waar super grote knuffels te winnen zijn.
Uiteraard kun je ook weer bij de eten/snoepkramen terecht met o.a. suikerspin, oliebollen en snoep.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025