5 nov: Kickoff-meeting Lokaal fonds voor Barendrecht
Vrijdag 30 oktober 2015 (1 min, 1 sec)
BARENDRECHT – Na haar oprichting in juni 2015 stelde het Lokaal fonds voor Barendrecht haar plannen voor de toekomst op. Hierbij kreeg het begeleiding van Corrie in’t Hout van het Barendrechtse evenementen-en communicatiebureau In’t Hout & De Wilde.
De stichting is opgericht om plaatselijke initiatieven in Barendrecht te kunnen ondersteunen: educatie, cultuur, sport en recreatie, natuur en milieu alsmede de sociale- en gezondheidszorg. ‘Local for local’, is hierbij het motto van het fonds.
Ambities en doelen
Met trots presenteert het bestuur van het Lokaal fonds voor Barendrecht op 5 november aanstaande haar ambities en doelen aan de Barendrechtse samenleving. Ook zullen de eerste resultaten van de inspanning van het Lokaal fonds voor Barendrecht bekend worden gemaakt. Een tipje van de sluier: deze winter zitten mensen van de dagbesteding niet in de kou!
Omdat het Lokaal fonds voor Barendrecht er zowel voor inwoners, ondernemers als voor lokale initiatieven is, gaan we op interactieve wijze in gesprek met jullie op deze avond. We sluiten af met een drankje en hapje. Het bestuur hoopt u te mogen ontmoeten in het Gemeentehuis van Barendrecht om 20.00 uur.
Foto: Het bestuur van het fonds bestaat uit voorzitter Peter Jongenotter, penningmeester Tanja de Jonge, secretaris Marius de Been en bestuurslid Jannie de Vlaam.
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025