Aanrijding met scooter aan Van der Dussenvliet; boete voor minderjarige zonder rijbewijs
Zaterdag 16 april 2022 (54 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Vrijdag 15 april 2022) rond kwart voor drie heeft een aanrijding plaatsgevonden aan de Van der Dussenvliet in Barendrecht. Een scooter en auto kwamen op het kruispunt met de Jacoba Pompevliet met elkaar in aanraking: de scooter zou langs de voorzijde van de auto zijn geschampt.
Politie en ambulance werden met spoed gealarmeerd. Eén van de opzittenden van de scooter is gecontroleerd in de ambulance. De politie laat weten dat er alleen sprake was van materiële schade aan zowel de scooter als de (net 2 weken oude) auto.
Doorgereden en geen rijbewijs
De scooter reed volgens een omwonende na het ongeval door, waarna die bestuurder even later zonder scooter terug kwam. De automobilist eiste hierop dat de scooter ook terug zou komen naar de locatie van het ongeval.
De politie laat bij navraag door BarendrechtNU weten dat zowel de bestuurder als de bijrijder van de scooter minderjarig waren en niet in het bezit zijn van een rijbewijs. “Onder andere daarvoor is inderdaad een boete voor uitgeschreven“, aldus een woordvoerder van de politie. Waarvoor nog meer boetes zijn uitgeschreven is niet bekend.
Recent nieuws
-
Vechtpartij bij Oude Maas, slachtoffer gewond geraakt aan het hoofd
Dinsdag 26 mei 2026
-
FOTO’S: Roparun doorkomst Barendrecht 2026
Maandag 25 mei 2026
-
Politie haalt weer 20 demonstranten van goederenspoor bij knooppunt Vaanplein
Vrijdag 22 mei 2026
-
25 mei: Programma van Roparun Doorkomst in Barendrecht
Vrijdag 22 mei 2026
-
Lidl Carnisse Veste onder grote belangstelling officieel geopend
Dinsdag 19 mei 2026