Vechtpartij bij Oude Maas, slachtoffer gewond geraakt aan het hoofd
Dinsdag 26 mei 2026 (31 sec)
BARENDRECHT – Gisteravond (Maandag 25 mei 2026) rond 21:30 uur is de politie met spoed gealarmeerd voor een melding van een vechtpartij tussen meerdere personen in het recreatiegebied bij de Oude Maas. Politie, handhaving van de gemeente en een ambulance kwamen ter plaatse.
In het recreatiegebied werd een slachtoffer aangetroffen met een bebloed gezicht. Het slachtoffer had meerdere verwondingen aan het hoofd.
Het slachtoffer is op locatie door een ambulancemedewerker behandeld aan het hoofdletsel. Rond 22:30 uur werd een tweede ambulance opgeroepen om het slachtoffer over te brengen naar het ziekenhuis.
Voor zover bekend zijn er geen aanhoudingen verricht. De politie heeft het incident in onderzoek.
Foto: Politie / Handhaving Barendrecht
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026