Ruit ingetikt en benzine in auto gegooid aan ‘t Onderlangs, vermoedelijke poging brandstichting
Maandag 28 februari 2022 (44 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gisterochtend (Zondag 27 februari 2022) onderzoek gedaan naar een mogelijke poging tot brandstichting aan het Onderlangs in Barendrecht. In de nacht van zaterdag op zondag werd rond 02:30 uur de ruit van een personenauto vernield. Deze stond geparkeerd in het (nu nog) doodlopende straatje achter woningen aan ‘t Vlak.
Een buurtbewoner hoorde die nacht vanuit zijn woning dat er buiten met stenen werd gegooid. Deze buurtbewoner vertelde aan BarendrechtNU daarna naar buiten te zijn gegaan waarna twee mannen direct op de vlucht sloegen. Ze renden richting de Middenbaan.
De eigenaar van de vernielde auto is naar het betreffende voertuig gegaan en rook een sterke benzinelucht aan de binnenkant, zo meldt een woordvoerder van de politie. De politie werd daarop ingeschakeld en heeft vervolgens op zondagochtend uitgebreid onderzoek gedaan in en rond de auto. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht voor de vernieling. De politie onderzoekt de zaak.
Recent nieuws
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025