Bedrijfspand Bijdorp getroffen door grote waterlekkage
Maandag 19 juni 2017 (58 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is afgelopen nacht rond middernacht ter plaatse geweest bij een bedrijfspand op bedrijventerrein Bijdorp. Er bleek sprake van een grote water lekkage waarvoor de brandweer ter plaatse werd gevraagd.
Uit het kantoorpand druppelde overal water: langs de gevel en uit de plafond van het parkeerterrein onder het gebouw.
Lekkage gestopt
De brandweer heeft een ram gebruikt om een deur te forceren en het pand te kunnen doorzoeken op de oorzaak van de lekkage. Op een hogere verdieping werd een plas water van 5 a 10 cm diep aangetroffen. Dit water droop via de vloer en het systeemplafond verdieping voor verdieping naar beneden.
De brandweer heeft de lekkage kunnen stoppen en voor de veiligheid de stroom van het pand gehaald. De politie is ter plaatse gebleven om contact te leggen met de beheerder van het gebouw.
Het pand is vermoedelijk langere tijd onbruikbaar, de schade lijkt erg groot. In de kantoren stonden computers en laptops onder de lekkage, op meerdere plekken lijken plafond platen naar beneden te zijn gekomen door het water.
#wateroverlast! Kantoor Cyberfreight Barendrecht!
Veel werk verzet, bedankt super Team!
Jacques en Karin pic.twitter.com/WyQfnXzM94— Cyber Freight (@CyberFreight) June 26, 2017
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026