Aanhanger met auto erop omgeslagen op A15
Woensdag 24 augustus 2016 (44 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Woensdag 24 augustus 2016) rond half 3 heeft er een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de parallelbaan van de A15 bij Barendrecht. Ter hoogte van de 1e Barendrechtseweg sloeg een aanhanger met daarop een auto om.
Verkeer vanaf Ridderkerk in de richting van Rotterdam Charlois kon tijdelijk geen gebruik maken van de parallelbaan. Verkeer moest doorrijden via het Vaanplein en de A29 om weer te keren bij de Kilweg en zo richting Rotterdam te gaan.
De voertuigen zijn afgevoerd door een bergingsbedrijf. Voor zover bekend raakte er niemand gewond bij het ongeval. In de kijkersfile zouden nog wel drie auto’s achterop elkaar zijn gebotst.
#A15 parallelbaan >#Charlois dicht ivm eenzijdig ongeval BE combi #berger tp pic.twitter.com/IiWJ1oJxfr
— Weginsp. Michael (@WIS_Mike) August 24, 2016
@WIS_Mike @martinchauf alleen jammer van die kijkers. Dat ze niet opvoorganger letten. Klapte er nog 3 tegen elkaar.
— Jeffrey v Spaandonck (@BergerJeffrey) August 24, 2016
Recent nieuws
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025