Avond en nachtafsluitingen: Werkzaamheden kruising IJsselmondse Randweg, op- en afrit A15 niet bereikbaar
Maandag 3 april 2023 (57 sec)
BARENDRECHT – In de nachten van 3 tot en met 7 april tussen 21:00 en 05:00 uur is de kruising aan de IJsselmondse Randweg in Barendrecht volledig afgesloten. Vanavond (Maandag 3 april 2023) is de eerste van de vier avond en nachtafsluitingen. De op- en afrit naar de A15 is tijdens de wegwerkzaamheden ook niet bereikbaar. Er komt een nieuwe asfaltlaag en er worden wegmarkeringen aangebracht. Overdag tussen 05:00 uur en 21:00 uur is de kruising open voor het verkeer.
Tijdens de nachtelijke afsluitingen zijn er omleidingsroutes. Alle bedrijven en terreinen zijn via deze omleidingen bereikbaar. De omleidingen lopen o.a. via de oprit bij de Kilweg/A29, via de Vaanweg/Rotterdam Zuid en via Ridderkerk (A38)
Ook werkzaamheden aan de rotonde
In dezelfde nachtelijke periode worden er ook asfaltreparaties op de rotonde (kruising IJsselmondse Randweg – Asserstraat/Euroweg) uitgevoerd. De rotonde is gedeeltelijk afgesloten, de Asserstraat en de Euroweg vanuit en naar Rotterdam blijven bereikbaar.
De route richting de kruising IJsselmondse Randweg – Schaapherderweg is afgesloten. Ook hiervoor wordt tijdens de nachtelijke werkzaamheden een omleidingsroute ingesteld richting en vanaf de snelweg A15.
De betreffende wegen zijn in beheer van Waterschap Hollandse Delta. Gebr. van Kessel Wegenbouw bv voert de werkzaamheden uit.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025