Extra rijstrook op Kilweg voor oprit A29 richting Rotterdam
Donderdag 12 november 2020
(42 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Door toenemende verkeersdruk is op bepaalde dagdelen de rechtsafstrook op de Kilweg richting de A29/ Rotterdam overbelast. Daarom zal er een extra strook tussen de Middelweg en de A29 worden aangelegd.
Onlangs hebben er op deze locatie ook al werkzaamheden aan de verkeerslichten plaatsgevonden. De nieuwe werkzaamheden starten op 20 november en duren drie weken.
De inrit naar het bedrijventerrein wordt hierbij tijdelijk afgesloten. Dit is nodig om veilig te kunnen werken op en naast de in gebruik blijvende rijbanen. Het (bestemmings)verkeer wordt via omleidingsborden verwezen naar de ingang van het bedrijventerrein via de Middelweg. De afsluiting duurt maximaal 3 weken. Na de afronding kan er in de nieuwe situatie bijna twee keer zoveel verkeer opstellen voor de oprit naar de A29. Het verkeer op de Kilweg kan op die manier beter doorstromen.
Artikelfoto: Archieffoto van eerdere werkzaamheden op de Kilweg in Barendrecht
Recent nieuws
-
18- 23 april: Avond- en nachtelijke werkzaamheden aan de 1e en 2e Barendrechtseweg
Zondag 18 april 2021
-
Jongen (16) overleden door ontploffing in woning aan de Rietgors
Zaterdag 17 april 2021
-
16-jarige overleden bij incident in woning aan de Rietgors, drie minderjarigen aangehouden
Vrijdag 16 april 2021
-
Vuurwapens, 5kg cocaïne, taser en €150.000 aangetroffen bij onderzoek in woning aan de Wilgenwede
Vrijdag 16 april 2021
-
Appartementencomplex De Nieuwe Botter Barendrecht bereikt hoogste punt
Dinsdag 13 april 2021