Aanleg verkeersdrempels Zichtwei: Vervallen haltes bus 184
Maandag 1 augustus 2016 (57 sec)
BARENDRECHT – [Update] Deze week zal RET buslijn 184 een kortere route rijden in verband met werkzaamheden aan de Zichtwei. Vanaf vandaag (Maandag 1 augustus 2016) tot en met vrijdag 5 augustus zullen de haltes Zichtwei en Oude Trambaan vervallen.
Vanaf Zuidplein naar Barendrecht zal de bus vanaf de Zichtwei doorrijden over de 3e Barendrechtseweg en omdraaien op de rotonde met de Kilweg. Op de 3e Barendrechtseweg is een vervangende halte vlak na Zichtwei. Deze halte wordt ook gebruikt voor de route richting Rotterdam Zuidplein.
Verkeersdrempels
Van maandag 1 augustus t/m vrijdag 5 augustus worden verkeersdrempels aangebracht in de Zichtwei. Daarom wordt de Zichtwei tussen de Ruiterwei en de Sikkelwei afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Het westelijke deel van Lagewei is bereikbaar via de Oude Trambaan en de Baanvakwei, het oostelijke deel via de 3e Barendrechtseweg en de Zichtwei. Omleidingen worden met borden ter plaatse aangegeven.
De duur van de werkzaamheden kan afhankelijk van de voortgang ervan en de weersomstandigheden langer of korter duren.
Update 6 augustus
De werkzaamheden zijn afgerond, de verkeersdrempels zijn aangelegd:
Nieuwe verkeersdrempels aangelegd aan de #Zichtwei tijdens de werkzaamheden vorige week (https://t.co/6xn4JTs0oU) pic.twitter.com/LqWpiLZLBa
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 6, 2016
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025