Fietscrossen tijdens de open dag van FCC Barendrecht
Zondag 19 april 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Fietscrossclub Barendrecht (FCC) hield gisteren (Zaterdag 18 april 2015) een open dag op de crossbaan op Sportpark de Bongerd. Jongens en meiden die geïnteresseerd waren in de fietscross sport konden hier terecht om zelf eens op de fiets te stappen en over de baan te racen. Tussen elf en vier uur kon iedereen op de BMX stappen om een poging te wagen.
Oefenen
Om de baan op te kunnen werd er eerst even geoefend met de fiets, op een klein slalom-parcours werd er even geoefend met het besturen van de crossfiets. Als dat lukte kon er worden geoefend op de baan, om vervolgens aan een echte start mee te doen op de heuvel achter het starthek. Gelukkig hadden de deelnemers een stevige helm op, want in het heetst van de strijd kwamen af en toe wat rijders ten val.
Zie ook: Nationale Sportweek: Trainen, kennismaken en open dagen in Barendrecht
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026