Harmonievereniging Barendrecht in het zonnetje gezet voor 100-jarig bestaan
Zondag 4 juli 2021 (37 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Op vrijdagmiddag 2 juli speelden het LeerlingenOrkest en het JeugdOrkest van Harmonievereniging Barendrecht live muziek op het plein bij het Trefpunt. Dit was de afsluiting van een enerverende seizoen waar iedereen opgesloten zat op zijn kamer voor de digitale muzieklessen.
Onder een stralende zon konden de leerlingen aan hun familie laten horen waar ze de afgelopen periode op geoefend hebben.
100 jaar Harmonie
Om Harmonievereniging Barendrecht na eerdere digitale gelukwensen met het 100-jarig jubileum ook nog live in het zonnetje te zetten, bezocht wethouder Tanja de Jonge de openbare repetities van het leerlingenorkest en jeugdorkest. Ook overhandigde ze namens de gemeente aan het bestuur bloemen en een symbolisch cadeau, een zilvertinnen solsleutel. Nu het weer mogelijk is, bezoekt de wethouder de komende periode meerdere cultuurpartners.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026