Halloweenoptocht bij de Oranjespeeltuin
Zaterdag 26 oktober 2013 (35 sec)
BARENDRECHT – [Video] Gisteravond (Vrijdag 25 oktober 2013) organiseerde de Oranjespeeltuin Barendrecht een halloweenoptocht voor kinderen. De optocht van ongeveer 1,5km liep dwars door de Oranjewijk.
Om kwart over zes gisteravond (Vrijdag 25 oktober 2013) konden de kinderen zich verzamelen bij de Oranjespeeltuin. Vervolgens vertrok om half zeven een stoet van ouders en kinderen vanaf de Oranjespeeltuin. Zowel ouders als kinderen waren griezelig verkleed en liepen met lampionnen. Op de route werden de deelnemers getrakteerd op een griezelig drankje en verderop in de route kregen ze nog een zakje snoep.
Bekijk hier een video sfeerimpressie van de halloweenoptocht.
Bekijk de BarendrechtNU Agenda voor komende halloween optochten. Weet u zelf nog een komende optocht, dan kunt u deze direct insturen via de agenda pagina.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
26-jarige Barendrechter aangehouden voor opruiing via social media voor avondklokrellen
Dinsdag 2 maart 2021
-
Verdachte voor de rechter: Misleiding in het gemeentehuis voor verkrijgen van Nederlandse nationaliteit
Maandag 1 maart 2021
-
Bestuurder van te water geraakte auto Middeldijk spoorloos, politie gaat in gesprek met eigenaar van auto
Maandag 1 maart 2021
-
Gemeente past kabelgoot over Ziedewijdsedijk aan nadat drie fietsers ten val komen
Zondag 28 februari 2021
-
Auto te water en gezonken langs de Middeldijk
Zondag 28 februari 2021