CAV Energie verwacht nieuw gebouw in de herfst
Vrijdag 14 augustus 2015 (57 sec)
BARENDRECHT – Atletiekvereniging CAV Energie verwacht hun nieuwe clubgebouw in de herfst van dit jaar te realiseren. Eind 2014 kreeg de vereniging de benodigde €30.000 subsidie verstrekt door de gemeente Barendrecht.
Sindsdien is de club druk bezig geweest met het traject voor de ontwikkeling van het nieuwe duurzame gebouw, deze zal een grote fitnessruimte en instructielokaal bevatten. Het gebouw zal naast het huidige clubgebouw worden gerealiseerd.
Herfst
CAV Energie: “Het leek er even op dat we half september 2015 een nieuw gebouw erbij zouden hebben. Maar gebleken is dat we daarin iets te optimistisch zijn geweest. Wat perikelen rond de definitieve offerte hebben helaas weer een kleine vertraging tot gevolg gehad.”
Het bestuur is voorzichtig met het noemen van een datum, maar denkt in de herfst een nieuw gebouw te hebben: “Misschien is het niet verstandig om weer een maand te noemen, maar het is toch echt onze verwachting dat we in de herfst van dit jaar een compleet gebouw erbij hebben staan. We denken nu aan oktober, of uiterlijk november 2015.”
Naast gebruik door de verenging zelf zal het gebouw verhuurd worden om het kostendekkend te maken.
Zie ook: Fietscrossclub Barendrecht krijgt nog geen nieuwe baan
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025