Geslaagde karate examens in sporthal de Riederpoort
Dinsdag 5 juli 2016 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen vrijdag werden bij de Barendrechtse karate vereniging Him Yong Gi de examens afgelegd. Eerst was het de beurt aan de kinderen. Zij hebben laten zien, dat hun geleverde inspanningen van het afgelopen seizoen niet voor niets zijn geweest.
Tang soo do is een Koreaanse karatemethode en is zeer geschikt als zelfverdedigingsvorm. Kinderen vanaf 5 jaar tot volwassen tot 60 jaar worden “spelenderwijs” de krijgskunsten van Tang soo do bijgebracht
Examen
De kinderen hebben de Hyungs (stijlvormen) gelopen, de plankjes doormidden geslagen en geschopt voor de breektest en natuurlijk zijn ze met elkaar aan het sparren geweest.
Allemaal om te laten zien, dat ze het verdienen om een band op te schuiven.
Na de jeugdige leden waren het de volwassenen, die mochten laten zien waarvoor ze hard hebben getraind. Alle deelnemers zowel bij de kinderen als bij de volwassen slaagde Cum Laude. Het examen was volgens trainer Marcel Spierings een groot succes en hij is erg trots op zijn pupillen. Ook alle toeschouwers waren allen dol enthousiast.
Trainen
Bent u nieuwsgierig naar deze vechtkunst, kom dan eens kijken bij een training. Trainingen vinden plaats op maandag, woensdag en vrijdag van 18.00 tot 20.00 uur in sporthal de Riederpoort in Barendrecht. Of neem contact op met Marcel Spierings 06-53684777, mspierings [@] sv.nl
Recent nieuws
-
Lidl Carnisse Veste onder grote belangstelling officieel geopend
Dinsdag 19 mei 2026
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026