Beautyparty in ‘t Trefpunt door Vrienden voor Vrienden
Dinsdag 5 juli 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – Aanstaande zaterdag (9 juli) wordt er van 12:00 tot 17:00 weer een heuse Beautyparty georganiseerd door Vrienden voor Vrienden Barendrecht in de Buurtkamer van ‘t Trefpunt en in de grote zaal van Harmonievereniging Barendrecht. Het word een heerlijke dag vol met gezelligheid en beautybehandelingen.
De leden van Vrienden voor Vrienden Barendrecht kunnen zich nog opgeven voor één of meerdere behandelingen die worden aangeboden, zoals het lakken van nagels met nail art, visagie, haren knippen, pedicure, gezichtsbehandeling en/of massage.
Aanmelden Vrienden voor Vrienden
Vrienden voor Vrienden Barendrecht zet zich in voor mensen in de regio Barendrecht die het financieel moeilijk hebben en bijvoorbeeld afhankelijk zijn van een uitkering of de Voedselbank.
Bent u nog geen lid of heeft u zich nog niet opgegeven dan kan dat nog via onze facebookpagina van Vrienden voor Vrienden Barendrecht of stuur een mailtje naar vriendenvoorvriendenbarendrech t@outlook.com
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025