Blokhut noodlokaal op schoolplein van Schaepmanschool aan de Marijkesingel
Zondag 13 november 2022 (36 sec)
BARENDRECHT – Nadat er eerder al (tijdelijke) noodlokalen op Campus Lagewei en bij basisschool De Draaimolen werden gerealiseerd, zal er binnenkort ook een noodlokaal bij de Schaepmanschool aan de Marijkesingel worden gebouwd. Het gaat om een houten blokhut (zie foto) van zo’n 60 vierkante meter. Het bestemmingsplan staat bijbouwen tot 100 vierkante meter toe.
Volgens de vergunning is dit nieuwe noodlokaal ook tijdelijk, maar is deze wel verleend voor een periode van maximaal 10 jaar (“Het bouwwerk dient uiterlijk 26 oktober 2032 of zoveel eerder van de locatie worden verwijderd.“).
De blokhut wordt aan de noordkant van de school bijgeplaatst: tussen het huidige schoolgebouw en het naastgelegen basketbalveldje. Het gebouw bevat een klein halletje, de rest is één klaslokaal. Er is bouwtechnisch ruimte voor een bezetting van maximaal 34 personen.
Recent nieuws
-
Geen ALDI supermarkt in pand aan de Voordijk, vergunning geweigerd: Te weinig parkeerplaatsen
Maandag 29 mei 2023
-
3 juni: Festival en presentatie van nieuwe wijk ‘Fruitpacking District’ in Stationstuinen: “550 appartementen voor kleine en grotere beurs”
Vrijdag 26 mei 2023
-
Geen treinen van station Barendrecht tussen zaterdag 27 en maandagavond 29 mei
Donderdag 25 mei 2023
-
3 juni: Fair voor Oekraïne bij de Immanuëlkerk aan de Klarinetweg
Dinsdag 23 mei 2023
-
Succesvol schoolkorfbaltoernooi bij KV Vitesse op De Bongerd
Dinsdag 23 mei 2023