Leerlingen Dalton Lyceum rennen bijna €10.000 bij elkaar voor het goede doel
Dinsdag 9 juli 2019 (46 sec)
BARENDRECHT – De leerlingen van de brugklassen en van de tweede klassen van het Dalton Lyceum hebben een record bedrag opgehaald tijdens twee sportieve activiteiten.
Terwijl de eerste zomerse dagen voor tropische omstandigheden zorgden, renden de leerlingen van de brugklassen zich in het zweet tijdens de sponsorloop en de leerlingen van de tweede klassen hebben zich uitgeput door zo vaak mogelijk de stormbaan te trotseren. Dit alles om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor drie goede doelen.
Cheques
Het totaalbedrag komt terecht bij Stichting Ferenc, Stichting Pipa uit Barendrecht en Roparun team 128 van Dalton Lyceum Barendrecht. De klas met het hoogst ingezamelde bedrag is V1B.
Drie leerlingen reikten gisteren (Maandag 8 juli 2019) de cheques uit aan de drie vertegenwoordigers van de genoemde stichtingen: “Mede namens Stichting Ferenc, Stichting Pipa uit Barendrecht en Roparun team 128 van DLB willen wij iedereen bedanken voor de bijdrage en uiteraard niet te vergeten onze leerlingen voor hun enorme inzet.”
Recent nieuws
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026
-
50-jarige Hockeyclub Barendrecht krijgt tijdens jubileum feest Gemeentelijke Waarderingsoorkonde
Zaterdag 12 september 2026
-
IKEA Barendrecht opent vernieuwde restaurant: Grote ontmoetingsplek met meerdere zones
Vrijdag 11 september 2026