100% geslaagd voor IB op Calvijn Groene Hart
Dinsdag 10 juli 2018 (40 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen vrijdag hebben alle vwo- en havo-leerlingen van de tweetalige stroom van Calvijn Groene het heuglijke bericht ontvangen, dat zij geslaagd zijn voor hun IB-examen.
Dit International Baccalaureate is de kroon op het werk van alle leerlingen die tweetalig onderwijs volgen en geeft hen daarmee het internationaal erkend bewijs dat dit onderdeel met bewezen succes is afgerond.
Om het felbegeerde certificaat in de wacht te slepen, hebben de leerlingen zich onder andere bekwaamd in het schrijven van analytische essays, kritisch teksten analyseren en het houden van presentaties.
Ook via deze weg wil Calvijn Groene Hart Yuri, Yentl, Valerie, Tamara, Stefan, Sona, Nikita, Hanna, Emma, Jan, Bianca, Patricia, Hod, Shamaya, Stefan, Demi, Marit, Margot, Jorina, Robert, Adriaan en Samsor graag van harte feliciteren. De certificaten ontvangen de leerlingen na de zomervakantie tijdens een feestelijke bijeenkomst.
Recent nieuws
-
5 t/m 9 augustus: Afsluitingen vanwege asfaltwerkzaamheden 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 18 juli 2025
-
53ste Ronde van Barendrecht op zaterdag 19 juli: Sport, muziek en gezelligheid voor iedereen
Vrijdag 18 juli 2025
-
Taakstraf voor jongen die meisjes en vrouwen filmden op toilet en in kleedhokjes Inge de Bruijn Zwembad
Donderdag 17 juli 2025
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025