Preventief Pestproject ‘Niemand Buitenspel’ van start bij De Zeppelin
Zaterdag 15 oktober 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen woensdag is het Jongerenwerk i.s.m. de Buurtsportcoach van KijkopWelzijn gestart met het preventieve Pestproject ‘Niemand Buitenspel’. De eerste les was woensdag 12 oktober in groep 7 van basisschool de Zeppelin.
Pesten onder kinderen blijft actueel. Het bespreekbaar maken van de gevolgen van pesten en aandacht hebben voor zowel het gepeste kind als het kind dat pest, is noodzakelijk om pestgedrag te verminderen.
Aandacht voor pesten
KijkopWelzijn pleit voor meer aandacht voor pesten, het voorkomen van pestgedrag en de gevolgen hiervan. Daarom biedt het Jongerenwerk en de Buurtsportcoach van KijkopWelzijn kosteloos het project NIEMAND BUITENSPEL aan. Een kick-off voor de groepen 7 en 8 om op laagdrempelige wijze aandacht te besteden aan pesten en sociale uitsluiting.
Wilt u ook het project ‘Niemand Buitenspel’ op uw basisschool? Neem dan contact op met Steven Schaap s.schaap [@] kijkopwelzijn.nl of Bram Franken b.franken [@] kijkopwelzijn.nl
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026