Kerstdienst Calvijn in de Laurenskerk
Dinsdag 15 december 2015 (50 sec)
BARENDRECHT/ROTTERDAM – [Foto’s + Video] Gisteravond (Maandag 14 december 2015) heeft de traditionele Calvijnkerstdienst in de Laurenskerk plaatsgevonden. De inbreng van de Barendrechtse vestiging Calvijn Groene Hart was hierbij erg groot.
Zie ook: Christmas Classics in Het Kruispunt en kerstconcerten door ToBe en Cantando
Zo was er een heus Groene Hart-brugklaskoor in het leven geroepen, dat onder leiding van muziekdocent Bernhard Hoving prachtige kerstliederen ten gehore bracht. Brechtje Koster, de winnares van de voorleeswedstrijd van Calvijn Groene Hart, verzorgde de schriftlezing. Zij las het traditionele Kerstevangelie voor. Teamleider en muziekdocent Vincent van Dam bespeelde het prachtige orgel in de beroemde Rotterdamse kerk. Uiteraard hebben ook de andere Calvijnvestigingen voor een bijdrage aan deze bijzondere en zeer geslaagde dienst gezorgd.
Video en foto’s
Prachtige samenzang van Calvijn Groene Hart-brugklaskoor met Calvijn Cantorij
Posted by Calvijn Groene Hart on maandag 14 december 2015
Kleine foto-impressie van de mooie dienst. Brechtje Koster verzorgde de schriftlezing. Zij had eerder dit jaar de voorleeswedstrijd op Calvijn Groene Hart gewonnen.
Posted by Calvijn Groene Hart on maandag 14 december 2015
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025