Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025 (39 sec)
BARENDRECHT – Vanaf vandaag (Woensdag 22 oktober 2025) is Ron’s Oliebollenkraam weer geopend op het gemeentehuisplein in Barendrecht. De kraam werd afgelopen maandag geplaatst en na de nodige voorbereidingen was die oliebollenkraam vandaag (Woensdag 22 oktober 2025) voor het eerst geopend. In de kraam zijn natuurlijk oliebollen met en zonder rozijnen te koop, maar daarnaast ook berliner bollen (oliebollen met banketbakkersroom) en oliebollen met een laagje chocolade (en room) en appelflappen.
De oliebollenkraam op het gemeentehuisplein (Binnenhof, Barendrecht) is iedere week van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 9:30 tot 18:00 uur. De kraam staat er weer tot het eind van het jaar (woensdag 31 december 2025).
De afgelopen (tientallen) jaren stond de kraam op ‘t Vlak, vanwege de herinrichting van dit plein staat de kraam sinds vorig jaar op het gemeentehuisplein. Vorig jaarde vierde Ron’s oliebollenkraam nog het 40-jarig jubileum.
Recent nieuws
-
Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025