Oliebollenkraam verhuist van ‘t Vlak naar gemeentehuisplein en viert 40-jarig jubileum
Woensdag 6 november 2024 (41 sec)
BARENDRECHT – Sinds vorige week donderdag (31 okt) kunt u weer genieten van heerlijke oliebollen, krentenbollen en appelbeignets in Barendrecht. De oliebollenkraam van Ron Hoppema staat sinds vorige week donderdag op het Binnenhof (gemeentehuisplein).
Dit jaar is extra bijzonder, want de kraam viert zijn 40-jarig jubileum. De verhuizing naar het gemeentehuisplein is tijdelijk, vanwege de herinrichting van ’t Vlak. In overleg met de marktkooplieden heeft de gemeente deze nieuwe locatie gekozen, zodat de oliebollenkraam tijdens de werkzaamheden alsnog een plek heeft. De oliebollenkraam staat tot het einde van het jaar op het Binnenhof.
Werkzaamheden ’t Vlak
’t Vlak ondergaat momenteel een metamorfose: “Het plein verandert van een parkeerplaats naar een gezellig en groen plein, een wens van veel inwoners en ondernemers.“, aldus de gemeente. De werkzaamheden zijn naar verwachting eind november afgerond, waarna het plein klaar is voor gebruik.
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025