HEMA Outlet Middenbaan gesloten, ‘gewone’ HEMA gaat verhuizen naar outlet pand
Zondag 11 september 2022 (47 sec)
BARENDRECHT – Eind 2021 opende HEMA een Outlet winkel op de Middenbaan. Het toentertijd lange tijd leegstaande pand van Miller Monroe werd omgebouwd tot HEMA Outlet en opende in november 2021 de deuren. De HEMA grenzende aan het gemeentehuisplein bleef afgelopen jaar ook open.
Twee weken geleden (vrijdag 26 augustus) zijn de deuren van de HEMA Outlet op de Middenbaan weer gesloten, maar deze zullen binnenkort weer open gaan als ‘normale’ HEMA winkel. De HEMA aan de kop van de Middenbaan gaat namelijk verhuizen naar de outlet locatie in de overdekte passage (boven de Jumbo supermarkt). Naar verwachting opent de nieuwe locatie in november.
De HEMA in het pand tegenover Theater het Kruispunt zal op dat moment de deuren sluiten. Dit gebouw zal dan volledig leeg staan, de bovenburen van de ING zijn hier in de zomer van 2021 al vertrokken. Het is nog niet bekend of er al een andere partij is gevonden om intrek te nemen in (een deel van) het gebouw.
Recent nieuws
-
Lidl Carnisse Veste onder grote belangstelling officieel geopend
Dinsdag 19 mei 2026
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026