Horeca in Barendrecht krijgt toestemming voor uitbreiding terrassen
Woensdag 28 april 2021 (1 min)
BARENDRECHT – In ieder geval 15 horecagelegenheden in Barendrecht hebben van de gemeente toestemming gekregen voor het openen van een nieuw of uitgebreid terras. Na een periode van gedwongen gesloten zijn mag de horeca vanaf vandaag (Woensdag 28 april 2021) weer de terrassen openen tussen 12:00 en 18:00 uur.
“De gemeente Barendrecht wil de horeca hier zo goed mogelijk bij faciliteren. Daarom kunnen horecaondernemers net als vorig jaar hun terrassen tijdelijk uitbreiden of nieuwe terrassen toevoegen.” In het voorjaar van 2020 heeft de gemeente ook beleid gemaakt om grotere terrassen toe te staan. Toen maakten twintig Barendrechtse horecaondernemingen gebruik van de regeling.
Horeca
In onderstaande lijst staan de horecaondernemingen die toestemming hebben gehad om een terrasuitbreiding te realiseren (of/wanneer ze open gaan staat hier los van).
- Bonheur by Lust (Middenbaan)
- Lust (Middenbaan)
- De Beren (Lorentzweg)
- Le Port (Havenhoofd)
- De Wensboom (Middeldijkerplein)
- Spruit (Middenbaan / Kruispunt)
- de Uitspanning (Doormanplein)
- Café ’t Schaapje (Smitshoek)
- Double Dutch (Havenhoofd)
- ’t Ouwe Durp (Dorpsstraat)
- Verhage Fast Food V.O.F. (Muziekplein)
- De Olijfboom (BD) (Havenhoofd)
- Papi (Doormanplein)
- Pimpelaer (Doormanplein)
- Diggels (Doormanplein)
Vanzelfsprekend mogen ook de horecagelegenheden die al een terras hadden, maar deze niet uitbreiden, vanaf vandaag (Woensdag 28 april 2021) open (12:00 en 18:00 uur).
Artikelfoto: Opbouw van de grotere terrassen afgelopen maandag op het Doormanplein
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025