Nieuw bestuur voor Voedselbank Barendrecht
Maandag 10 maart 2014 (54 sec)
BARENDRECHT – Na ruim twee jaar leiding te hebben gegeven aan de Voedselbank Barendrecht heeft voorzitter Henk Ferdinandus onlangs het stokje overdragen aan Aad de Lange. Ook de secretaris Veroni Hokke heeft de Voedselbank Barendrecht inmiddels verlaten.
Henk heeft de keuze gemaakt om zich voor de PvdA in de lokale politiek te gaan inzetten en vindt dit het juiste moment om afscheid te nemen. Veroni blijft zich voor andere maatschappelijke doelen inzetten.
Zelfstandigheid
Voedselbank Barendrecht heeft de afgelopen periode veel meegemaakt en staat op het punt om geheel zelfstandig te worden. Een mooie taak voor het nieuwe bestuur om dit proces verder te begeleiden. Aad de Lange is niet geheel onbekend in Barendrecht, hij is onder meer ook als vrijwilliger actief in de Protestante Gemeente en in de stichting Present. De nieuwe secretaris is Jan Broeders.
De nieuwe voorzitter Aad de Lange geeft desgevraagd aan dat de Voedselbank Barendrecht veel dank is verschuldigd aan Henk en Veroni. Zij hebben mede de Voedselbank door een moeilijke periode van verzelfstandiging en nieuwe huisvesting heen geleid. Ze laten een gezonde en levensvatbare organisatie achter.
Recent nieuws
-
29-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025
-
Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025