QoQo Massagesalon opent op 1 september aan het Onderlangs
Woensdag 2 augustus 2017 (1 min, 7 sec)
BARENDRECHT – Aan het Onderlangs 20 wordt momenteel gewerkt aan de inrichting van een nieuwe massagesalon. Het gaat om een vestiging van QoQo Massage, een traditionele Chinese massagesalon met al 6 vestigingen in Rotterdam.
De salon gaat op vrijdag 1 september van start en zal 7 dagen in de week geopend zijn van 10:00 tot 24:00 uur. Klanten kunnen vanaf één week voor de officiële opening online een afspraak maken via de website van QoQo. De twee massagetechnieken die bij QoQo massages worden gehanteerd zijn Tuina en Shiatsu. Beiden zijn afkomstig uit traditionele Chinese medische therapieën.
QoQo Massage
“Als professioneel Wellness Center combineert QoQo Massage de traditionele Chinese therapieën met het moderne westerse concept van een gezonde en duurzame levensstijl. (…) Wij zijn er voor iedereen: van de chirurg die na een urenlange operatie in de meest ingewikkelde posities zijn spieren los wil maken, tot de bouwvakker die zijn rug een plezier wil doen na zware arbeid. Ook zijn we er voor de sporter die na een intensieve work-out gemasseerd wil worden, of de drukke zakenvrouw die na een dag stressen ontspanning zoekt. Om u als klant optimaal tegemoet te komen zijn wij van 10.00 uur ’s ochtends tot 24.00 uur ’s avonds geopend, zodat er altijd een moment is wat het beste voor u uitkomt“, aldus QoQo.
Zie ook: Tulua Salon nieuw aan het Onderlangs: Kapsalon en visagie onder één dak
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025