Nieuw kantoor Huijgen Makelaardij geopend op de Middenbaan
Zaterdag 26 november 2016 (41 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Eind augustus is Huijgen Makelaardij vanaf de tijdelijke locatie aan de Middeldijk verhuisd naar het nieuwe pand aan de Middenbaan 55A te Barendrecht. Inmiddels is de inrichting van het kantoor bijna afgerond en is het personeel goed ingewerkt en klaar voor verdere groei.
“Een laagdrempelig kantoor in het centrum van Barendrecht met een vriendelijke uitstraling en persoonlijke dienstverlening, daar geloven we in. We merken nu al de voordelen, veel aspirant-kopers en verkopers lopen spontaan binnen voor informatie en een kop koffie.”
Officiële opening
De officiële opening werd vanochtend (Zaterdag 26 november 2016) verricht door wethouder Vermaat. Hij onthulde een kunstwerk van de kunstenaressen Yolanda Jongenotter & Annemieke de Boer, zij zaten in het voormalige pand die op de locatie stond van het nieuwe kantoor. De opening is met genodigden gevierd met een hapje en een drankje.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025