Video 1998: Koninginnedag in Barendrecht
Dinsdag 25 april 2017 (31 sec)
BARENDRECHT – [Video] De feestelijke Koningsdag nadert. Een mooie reden om terug te kijken naar de tijd dat het Koninginnedag heette, aldus Bas Romeijn.
In 1998 stond er een bouwkraan op het Doormanplein om het feest van bovenaf te bekijken en ook de kermis trok veel publiek. Leuk om de oude tijden weer eens terug te zien.
Koninginnedag
Ook de viering van Koninginnedag is in de loop van de tijd veranderd. Het filmpje uit 1998 dat Bas Romeijn op zijn retrowebsite heeft geplaatst, toont weer heel andere activiteiten dan de andere filmpjes over de Koninginnedag op zijn site, zoals het filmverslag uit 1960 of de Koninginnedagen in de Stationswijk.
Video: Bas Romeijn, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
WinterFeest Barendrecht op zaterdag 9 december
Woensdag 6 december 2023
-
15 dec: Kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht’ bij Campus Lagewei
Zondag 3 december 2023
-
14 en 15-jarigen aangehouden, zaten met groot mes in de bus
Zondag 3 december 2023
-
Zaterdag 2 december: Gratis strooizout afhalen op gemeentewerf aan de Londen
Vrijdag 1 december 2023
-
Politie valt met heftruck bedrijfspand binnen op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 1 december 2023