Twee keer 15 jaar cel voor moord Harderwater
Woensdag 5 november 2014 (36 sec)
BARENDRECHT – De rechter heeft gisteren (Dinsdag 4 november 2014) twee mannen tot 15 jaar cel veroordeeld voor de moord op een vrouw aan het Harderwater. De moord vond in juni 2013 plaats.
Volgens de rechter heeft de man opdracht gegeven om zijn vrouw te vermoorden, dit vanwege relatie problemen. Zijn neef heeft vervolgens de moord gepleegd door de vrouw 29 keer te steken.
Hij zegt zelf dat dit is gebeurd tijdens een worsteling, maar de rechter verwees hierbij naar de wrede manier waarop de vrouw is vermoord.
De straf tegen de man van de vrouw is lager dan was geëist. In plaats van 18 is hij ook tot 15 jaar cel veroordeeld omdat hij niet kon weten dat zijn vrouw op zo’n brute wijze zou worden vermoord.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025