Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023 (45 sec)
BARENDRECHT – Sinds gisteren (Donderdag 26 januari 2023) is de dubbele rijstrook van de Kilweg teruggebracht naar één rijstrook. Op het stuk rondweg tussen de Middelweg en de Oude Trambaan liggen in beide rijrichtingen twee rijstroken. Richting de Oude Trambaan is de linker rijstrook afgesloten, richting de Middelweg is de rechter rijstrook afgesloten en staat een pijlwagen op de weg.
De rijstroken zijn in beide richtingen afgesloten met grote stalen barrières. De drie rijstroken bij de kruising met de Middelweg zijn wel gewoon bereikbaar. Ook vlak voor de rotonde bij de Oude Trambaan zijn beide rijstroken weer beschikbaar.
Proefperiode
Gemeente Barendrecht: “De verwachting is dat met één rijstrook de verkeerssnelheid naar beneden gaat en de omgeving hierdoor minder geluidsoverlast ervaart. De afzetting is een proef. Afhankelijk van de resultaten blijft de Kilweg definitief beperkt tot één rijkstrook op dit gedeelte.”
Heeft u vragen? Stuur dan een e-mail naar de gemeente Barendrecht via projectinuitvoering@barendrecht.nl.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025