Gemeente blij met extra woningen in centrum: Inspiratiesessie met pandeigenaren
Maandag 5 juli 2021 (38 sec)
BARENDRECHT – De gemeente Barendrecht gaat een ‘inspiratiesessie’ organiseren voor pandeigenaren in het centrum van Barendrecht. Verwijzend naar de recente bouw van woningen bovenop de Kruidvat en plannen voor woningen bovenop de voormalige Intertoys stelt de gemeente ‘blij te zijn met deze ontwikkelingen‘ omdat er veel vraag is naar betaalbare woningen in het centrum.
Recent werd ook een vergunningsaanvraag goedgekeurd voor de realisatie van 2 studio’s bovenop de Middenbaan 74 (naast de Kruidvat).
Inspiratiesessie Betaalbaar wonen
Om pandeigenaren en ontwikkelaars te overtuigen hetzelfde te doen, organiseert de gemeente in september een inspiratiesessie voor en met pandeigenaren in het centrum van Barendrecht. Hierbij zijn ook wethouders Arnoud Proos, Nico Bults en ambtenaren aanwezig. Heeft u als pandeigenaar of ontwikkelaar interesse om deel te nemen, stuur dan een mail naar j.zwinkels [@] bar-organisatie.nl.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025