18- 23 april: Avond- en nachtelijke werkzaamheden aan de 1e en 2e Barendrechtseweg
Zondag 18 april 2021 (39 sec)
BARENDRECHT – Tussen zondag 18 en vrijdag 23 april worden er in de avond en nacht werkzaamheden uitgevoerd aan de 1e en 2e Barendrechtseweg. De gemeente heeft een ontheffing verleend voor de mogelijke geluidsoverlast die hierbij kan ontstaan.
Op de 1ste en 2de Barendrechtseweg te Barendrecht wordt in de betreffende periode de riolering gereinigd en geïnspecteerd. Om de doorstroming van het verkeer te kunnen waarborgen moeten de werkzaamheden in de avond en nacht worden uitgevoerd.
Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Barendrecht heeft Heijmans Infra B.V. een ontheffing verleend op de Algemene Plaatselijke Verordening (APV), artikel 4:6, overige geluidhinder voor het uitvoeren van deze werkzaamheden in de nachtperiode. Voor vragen over werkzaamheden kunt u terecht bij Vandervalk+Degroot B.V. Dhr. M. van de Wetering via midden@valkdegroot.nl.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026