Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026 (40 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Bij de werkzaamheden aan het Jaagpad is vanochtend (Vrijdag 10 april 2026) een waterlekkage ontstaan. Het werkvlak ter hoogte van de rotonde bij de 1e Barendrechtseweg staat grotendeels onder water. Bewoners maakte in eerste instantie melding van bruin water uit de kraan, maar inmiddels hebben werklieden de watertoevoer volledig afgesloten om verdere overstroming te voorkomen. Omwonenden hebben momenteel geen water.
De storing begon vanochtend (Vrijdag 10 april 2026) rond half negen, sinds ongeveer 10:00 uur zijn medewerkers van waterbedrijf Evides op locatie. Gezien de omvang van de lekkage lijkt het erop dat herstel nog wel even gaat duren. Update: Evides geeft aan dat de storing tot 15:00 uur vanmiddag (Vrijdag 10 april 2026) zal duren.
Update 11:10 uur: Er is zojuist ook een gaslek ontstaan op de locatie. De brandweer is met spoed opgeroepen (kazerne zit aan de overkant van de bouwlocatie).
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026