Paaseieren zoeken in de Oranjespeeltuin
Zondag 21 april 2019 (24 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Gisterochtend (Zaterdag 20 april 2019) vond de officiële seizoensopening plaats van de Oranjespeeltuin in Barendrecht. De opening van het speelseizoen gaat traditiegetrouw gepaard met het paaseieren zoeken in de speeltuin.
Tientallen kinderen stonden om 11:00 uur klaar voor het hek van de speeltuin om op zoek te gaan naar de honderden verstopte eitjes, die konden worden ingeleverd voor chocolade-eitjes.
Voor vijf goede speurneuzen was er een extra presentje: De vinders van de 5 verstopte gouden eieren kregen een grote chocolade paashaas cadeau.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025