Scholenkampioenschappen voetbal op Sportpark de Bongerd en Smitshoek
Zaterdag 20 april 2019 (1 min, 24 sec)
BARENDRECHT – Gisteren (Vrijdag 19 april 2019) vonden de scholenkampioenschappen voetbal plaats in Barendrecht. Leerlingen van de basisschool groepen 5 t/m 8 speelden ‘s ochtends poulewedstrijden tegen elkaar en in de middag de finales.
Kinderen uit groep 5 en 6 speelden op de Bongerd (12 meisjes en 41 jongensteams), de groepen 7 en 8 voetbalden op het sportpark van VV Smitshoek. Een uitslag van de finales bij Smitshoek is nog niet bekend gemaakt door de organisatie (tips/foto’s insturen).
Bongerd
Bij de meisjes ging de finale tussen De Hoeksteen 6A en de Vrijenburg 6. Na een gelijkopgaande wedstrijd die in 1-1 eindigde moesten er strafschoppen worden genomen. De Vrijenburg scoorde 2 keer, de Hoeksteen schoot over en de 2e penalty werd gestopt waardoor de 3e penalty niet meer nodig was en De Vrijenburg 6 winnaar werd.
Bij de jongens ging de finale tussen OBS Smitshoek 6A en de Schaepmanschool M6. De Schaepmanschool stond lang voor maar via een mooie corner en daarna een goede aanval werd het 2-1 voor OBS Smitshoek die daarmee het toernooi won.
Sportiviteit
Zowel op de Bongerd als bij Smitshoek werd de organisatie geconfronteerd met onsportief gedrag (door begeleiders). BVV Barendrecht: “Helaas kregen we wel enkele incidenten af te handelen die met sportiviteit te maken hadden. Deze incidenten zorgden voor een smet op de verder uitstekend verlopen toernooidag.” Ook bij VV Smitshoek ontstonden er rond de finales discussies over (on)sportief gedrag.
Foto’s: Scholenkampioenschappen voetbal op Sportpark de Bongerd en Smitshoek – https://t.co/fKWJ4rHeMh #Voetbal #Barendrecht pic.twitter.com/skB5LS1Ca0
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 20, 2019
Vandaag vinden voor de groepen 5 t/m 8 de scholenkampioenschappen voetbal plaats op het sportpark van VV Smitshoek en op Sportpark de Bongerd. #Barendrecht pic.twitter.com/7uPZLvk6YO
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 19, 2019
Recent nieuws
-
Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Geen treinen vanaf station Barendrecht
Woensdag 21 mei 2025
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025