Rabobank start bouw van nieuwe pinbox aan de Windsingel
Donderdag 3 januari 2019 (36 sec)
BARENDRECHT – Op maandag 7 januari starten de werkzaamheden voor de Rabobank pinbox aan de Windsingel in Barendrecht en zal de parkeerplaats tijdelijk worden afgesloten. De situatie wijzigt, maar de dienstverlening blijft.
De pinbox kan rond 17 januari in gebruik worden genomen. De aanleiding voor de bouw van de nieuwe ‘pinbox’ (oa geldautomaat) is de sloop van de Rabobank vestiging. Op deze plek wordt gewerkt aan het nieuwbouwproject ‘Singelstaete‘ met 26 appartementen.
U kunt bij de nieuwe pinbox geld opnemen en particuliere en zakelijke klanten kunnen geld storten. Tijdens de verbouwing kunt u gebruik blijven maken van de bestaande automaten.
Voorbereidingen voor de bouw vd nieuwe pinbox (pinautomaat) aan de #Windsingel #Barendrecht (meer info: https://t.co/hwCRquyiju) pic.twitter.com/FcvPyD16OY
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 5, 2019
Recent nieuws
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025
-
16-jarige Ritel overvaller veroordeeld tot 180 dagen jeugddetentie
Donderdag 6 november 2025
-
15 nov: Sinterklaasintocht in centrum Barendrecht
Donderdag 6 november 2025
-
Nieuwe rolbanden in winkelcentrum Carnisse Veste gehesen, Lidl supermarkt krijgt vorm
Woensdag 5 november 2025
-
Heinenoordtunnel A29 afgesloten na ongeval tussen tankwagen en auto’s
Woensdag 5 november 2025