Routes Avondvierdaagse Barendrecht 2018
Zondag 10 juni 2018 (50 sec)
BARENDRECHT – [Routes] Morgenavond (Maandag 11 juni 2018) gaat de Avondvierdaagse Barendrecht 2018 weer van start vanaf het parkeerterrein bij Het Inge de Bruijn Zwembad (Hamburg 200). Houd er rekening mee dat de autoweg rond de startlocatie is afgesloten, geadviseerd wordt om op de fiets te komen.
Om 18:00 uur starten de lopers voor de 10 km. Vanaf 18:05 start iedere paar minuten één van de 14 groepen die samen de 5 km route gaan lopen. De laatste groep vertrekt rond 18:55 uur. Iedere groep vertrekt vanuit een eigen startvak op het parkeerterrein voor het zwembad. Aanmelden is morgenavond (Maandag 11 juni 2018) nog mogelijk bij de tent van de organisatie.
Routes
De routes voor de Avondvierdaagse Barendrecht 2018 zijn gelijk aan die van de Avondvierdaagse 2017. Bekijk hier de 5 en 10 kilometer routes per dag. Via de website van de Avondvierdaagse Barendrecht kan tevens een PDF worden gedownload met de uitgeschreven route per afstand/dag.
Fotograaf: Avondvierdaagse Barendrecht, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025