Bewoners vanaf half juni in nieuwe appartementencomplex aan de Maasstraat
Zondag 3 juni 2018 (42 sec)
BARENDRECHT – Net geen jaar geleden ging de eerste paal van het nieuwe appartementencomplex aan de Maasstraat de grond in. In de week van 11 juni zullen de eerste bewoners hun nieuwe woning in mogen. Afgelopen weken zijn de laatste werkzaamheden in het pand verricht, zoals het plaatsen van keukens.
Er wordt momenteel ook nog gewerkt aan de buitenruimte: voetpaden langs het gebouw en de parkeerplaats aan de achterzijde.
Woningen
Een deel van het gebouw was vooraf gereserveerd voor bewoners van de Mr. Lohmanstraat. Deze bewoners moesten verplicht verhuizen vanwege de sloop van hun woningen. Begin november liet verhuurder Patrimonium weten dat alle woningen waren verhuurd. In totaal zijn er 40 levensloopbestendige en energiezuinige sociale huurwoningen gerealiseerd.
Foto’s: Bewoners vanaf half juni in nieuwe appartementencomplex aan de Maasstraat – https://t.co/vz4GcweWyp #Maasstraat #Barendrecht pic.twitter.com/V99cvEUb9P
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 3, 2018
Recent nieuws
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026