Bewoners en familie in Borgstede vullen schoenendozen voor het goede doel
Zondag 3 december 2017 (37 sec)
BARENDRECHT –Bewoners van Borgstede en hun familieleden hebben samen 25 schoenendozen met spulletjes gevuld voor het goede doel. De spullen, waaronder kleurtjes, toiletartikelen, zeep, snoep, knuffels en speelgoed, zijn voor kinderen in Poolse kindertehuizen. Een bewoonster van Borgstede heeft namens de bewoners kaartjes met goede wensen geschreven om in de dozen te doen: “Ook als Borgstede wilden we ons steentje bijdragen aan deze actie!”
Maria Dramoutanis kwam de schoenendozen vorig week ophalen, zij zamelt namens de Immanuëlkerk de dozen in. Maria was zelf jaren vrijwilliger bij Borgstede.
Schoenendozen
De schoenendozen zijn een cadeautje voor de kinderen in de Poolse kindertehuizen. Er gaan vrijwilligers met een busje naar Polen om de dozen, waaronder ook die van andere Barendrechtse kerken, uit te delen aan de kinderen.
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026