15 dec: Productiehuis BLOKPUNT in première met het stuk “Vrijdag”
Zondag 3 december 2017 (55 sec)
BARENDRECHT – De afgelopen maanden hebben 12 Barendrechtse jongeren samen met acteur/theatermaker Armin Tashakoor gewerkt aan een snelle, moderne theaterproductie getiteld Vrijdag. Op vrijdag 15 december aanstaande gaat de allereerste voorstelling van Productiehuis BLOKPUNT in BLOK 0180 in première.
Vrijdag is een theatervoorstelling gebaseerd op verhalen van jongeren over pesten en gepest worden, haat, liefde, vriendschap en zijn of niet zijn.
Voorstelling
Alle belangrijke facetten rondom het maken van een voorstelling zijn tijdens het traject aan bod gekomen. De jongeren zijn zelf verantwoordelijk geweest voor de inhoud en de thematiek van de voorstelling. Daarnaast hebben ze acteer- en danslessen gekregen.
“Vrijdag” van Productiehuis BLOKPUNT is te zien op vrijdag 15 december, 20.00 uur in BLOK 0180. Inloop vanaf 19.30 uur. Kaarten à € 2,- per persoon (+ €1,62 servicekosten) zijn verkrijgbaar via blok0180.nl
De voorstelling is geschikt voor iedereen vanaf 14+.
BLOKPUNT
Productiehuis BLOKPUNT is een samenwerkingsverband tussen Theater het Kruispunt en BLOK 0180 van Jeugd & Jongerenwerk van Kijk op Welzijn. Productiehuis BLOKPUNT heeft als missie het scheppen van een mogelijkheid om jongeren uit Barendrecht te stimuleren om hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen. Dit initiatief wordt mede mogelijk gemaakt door Rabobank Ridderkerk Midden-IJsselmonde.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Jeugd op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 4 oktober 2025
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025