Picknick in ‘t Park afgelast vanwege verwachte regen en onweer
Dinsdag 5 september 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Picknick in ‘t Park is afgelast, dat heeft de organisatie vanmiddag (Dinsdag 5 september 2017) laten weten. Het evenement in Park Buitenoord dat stond gepland voor aanstaande vrijdag en zaterdag kan niet doorgaan vanwege de verwachte weersomstandigheden.
Vorig jaar moest het evenement eveneens in eerste instantie worden afgelast vanwege hevige regen.
Regen & Onweer
“Met de ervaring van het park in juni vorig jaar, waar we op het laatste moment tot afgelasting hebben moeten overgaan, hebben wij met het oog op de verwachte weersomstandigheden moeten besluiten dit evenement te annuleren.”
De verwachtingen zijn dusdanig slecht dat het park dit niet aankan en “de veiligheid van bezoekers en deelnemers in het gedrang komen”, aldus de organisator. Er wordt gekeken naar wanneer een volgende editie kan plaatsvinden: “Voor ons als initiatiefnemers een grote teleurstelling zeker na het succes van dit evenement in September vorig jaar.Wij gaan ons beraden over een volgende editie!”
Organisatoren (afgelaste) Picknick in ‘t Park gingen even in park Buitenoord kijken: “het is de juiste beslissing geweest” Foto: organisatie pic.twitter.com/wVRxBsEMne
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 8, 2017
Recent nieuws
-
Nieuw aan de Gouwe: The Ginger Daycare, dagopvang voor honden
Vrijdag 17 april 2026
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2026
Vrijdag 17 april 2026
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026