Food truck event Picknick in ‘t Park afgelast
Vrijdag 17 juni 2016
(1 min, 19 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s] Bijna een uur nadat het terrein van Picknick in ‘t Park open had moeten gaan is bekend gemaakt dat het evenement is afgelast. Na overleg tussen de organisatie en de gemeente is besloten om het food truck event in Park Buitenoord af te gelasten.
Burgemeester van Belzen, verantwoordelijk voor de veiligheid, heeft besloten de vergunning voor vandaag (Vrijdag 17 juni 2016) en morgen (Zaterdag 18 juni 2016) in te trekken vanwege de huidige situatie: veel regen en modder. Zo hebben de organisatie en gemeente laten weten. De organisatie: “Wij willen u ontzettend bedanken voor uw enthousiasme en hopen dat u enig begrip kunt opbrengen voor deze moeilijke beslissing!”
Regen en modder
De paden in park Buitenoord liggen grotendeels vol met modder en water. De grasvelden zijn ook allemaal nat en daardoor drassig. Dit alles heeft ertoe geleid om het evenement af te lassen. Op dat moment was er ook nog onweer te horen en voor morgen (Zaterdag 18 juni 2016) wordt er opnieuw slecht weer verwacht.
Een behoorlijke domper voor de organisatie. Op het terrein stonden bijna alle foodtrucks al klaar, stonden de springkussens klaar en was het podium in gereedheid gebracht. Afgezien van de modder was de sfeer voor een foodtruck event helemaal in orde (foto’s).
Bezoekers
Tussen 15:00 en 15:45 uur was er nog onduidelijkheid bij de ingang. Zo’n 30 bezoekers zijn langs gekomen om het evenement te bezoeken, maar mochten nog niet naar binnen. Nadat bekend werd dat het evenement is afgelast is er begonnen met afbouwen. Naast de weken van voorbereiding was een groot aantal mensen al sinds gisteren (Donderdag 16 juni 2016) op locatie bezig met de opbouw.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021