Gemeente onderzoekt mogelijkheid tot gratis WiFi hotspots in Barendrecht
Zaterdag 22 juli 2017 (43 sec)
BARENDRECHT – De gemeente Barendrecht onderzoekt hoe en waar er gratis WiFi hotspots kunnen worden gerealiseerd in Barendrecht. Tussen 2017 en 2019 stelt de EU een totale subsidie beschikbaar van €120 miljoen om gratis WiFi aan te kunnen bieden aan bezoekers en inwoners van Europese plaatsen.
Wethouder van der Linden over het project: “We zijn voornemens om ons aan te melden voor de regeling. We gaan dit onderzoeken en zullen eind derde kwartaal meer vertellen over de uitkomsten van het onderzoek“. Uit dit onderzoek zal o.a. moeten blijken welke locaties in aanmerking komen voor gratis WiFi hotspots.
Gratis WiFi
De subsidie van de regeling ‘Wifi4EU’ is beschikbaar op basis van ‘wie het eerst komt, het eerst maalt’ en mag worden gebruikt voor de aanschaf en installatie van de ‘state-of-the-art’ WiFi apparatuur. Het internetabonnement zal in ieder geval in de 3 jaar daarna door de gemeente moeten worden bekostigd.
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025