Burgemeester Van Belzen officieel herbenoemd voor derde termijn
Dinsdag 4 juli 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – Jan van Belzen is vorige maand officieel herbenoemd voor zijn derde termijn als burgemeester van Barendrecht. Vandaag (Dinsdag 4 juli 2017) werd hij op het Provinciehuis in Den Haag beëdigd.
Burgemeester Van Belzen: “Ik ben dankbaar en vereerd dat ik nog zes jaar door mag in Barendrecht. Ik vind Barendrecht een prachtige gemeente, waar nog voldoende uitdagingen liggen. Ik ben blij dat ik daar verder mee aan de slag kan. Als burgemeester ben en blijf ik er graag voor alle Barendrechters.”
Voordracht door de gemeenteraad
Jan van Belzen startte in 2005 in Barendrecht aan zijn eerste termijn als burgemeester. Op 31 januari dit jaar werd hij door de gemeenteraad voorgedragen voor zijn derde termijn. Vorige maand werd zijn herbenoeming officieel.
Foto: Commissaris van de Koning in Zuid-Holland Jaap Smit feliciteert burgemeester Van Belzen met zijn herbenoeming.
Burgemeester Jan van Belzen van #Barendrecht zojuist opnieuw beëdigd voor een 3e termijn. Burgemeester en gemeente van harte gefeliciteerd! pic.twitter.com/Nw1ZgCpda7
— Jaap Smit (@JaapSmitCdK) July 4, 2017
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025