Storing in spoortunnel van station Barendrecht: Inchecken nog niet mogelijk
Dinsdag 4 juli 2017 (1 min, 45 sec)
BARENDRECHT – De spoortunnel van station Barendrecht heeft afgelopen nacht in storing gestaan. De storing begon om kwart voor twee. Het treinverkeer tussen Rotterdam en Dordrecht kon daardoor niet door de tunnel. De Thalys werd omgeleid.
Personeel van spoorbeheerder ProRail kwam ter plaatse. De verstoring van het treinverkeer was vervolgens rond 5:00 uur vanochtend (Dinsdag 4 juli 2017) opgelost. Het station heeft echter nog steeds last van een (stroom)storing waardoor in/uitchecken niet mogelijk is. De klokken en roltrappen buiten staan ook stil.
Informeren
De NS heeft personeel ingezet op station Barendrecht om reizigers te informeren. De OV-poortjes op omliggende stations staan open (minimaal 1) waardoor het station kan worden verlaten. Mensen die moeten overstappen wordt gevraagd op deze stations tussendoor in te checken. Eerder vanochtend (Dinsdag 4 juli 2017) werden reizigers verzocht zich bij de conducteur te melden om een ‘uitstel van betaling’ op te halen.
Het is vooralsnog onduidelijk wanneer de problemen volledig zijn opgelost. Update 11:05 uur: Volgens de NS kan er inmiddels weer worden in/uitgecheckt:
Als het goed is zou het gewoon weer moeten kunnen 😀 ^MZ
— NS online (@NS_online) July 4, 2017
NS personeel ingezet @ station #Barendrecht Vertellen reizigers dat poortjes op andere stations open staan; daar (indien doorreis) inchecken pic.twitter.com/yc8VYGh8wj
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 4, 2017
#Tunnelstoring op #station #Barendrecht. Ter plaatse wachten op de aannemer om het zsm op te lossen. pic.twitter.com/jisGlsedgK
— OvDRail_André (@OvDRail_Andre) July 4, 2017
@NS_online ik kon in Barendrecht niet inchecken. De poortjes stonden open en uit. En moet naar Eindhoven, wat nu?
— Mariët van der Molen (@mariet92) July 4, 2017
@NS_online de poortjes op Barendrecht doen het niet, ik heb dus niet kunnen inchecken.. wat nu? 😅
— Lisa (@xlisavl) July 4, 2017
#ns_online . #inchecken #barendrecht pic.twitter.com/vpr65MriHg
— Ron van Herwijnen (@RonvanHerwijnen) July 4, 2017
@NS_online Ik kan op station Barendrecht niet uitchecken want de stroom op de poortjes en hulp paal werken niet.
— Mayo (@BrainzforNomz) July 4, 2017
@NS_online op Barendrecht kan niemand inchecken. Poortjes staan open.
— Sonja Broekhuizen B (@SonjaBrBl) July 4, 2017
@NS_online OV Systeem bij station Barendrecht is helemaal uit. Ik kan niet uitchecken. Wat kan ik doen?
— Boekreader (@Boekreader) July 4, 2017
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025